You are currently viewing Ile kosztuje cały zestaw implantów dentystycznych?

Ile kosztuje cały zestaw implantów dentystycznych?

Piękny uśmiech to nasza wizytówka. Dbamy o zęby, regularnie je szczotkując. Czasami jednak codzienna pielęgnacja nie wystarcza. Własne zęby nadają się już tylko do ekstrakcji. Na szczęście współczesna stomatologia ma to rozwiązanie. Nie są już to mało estetyczne protezy, a nowoczesne implanty. Podpowiadamy, ile kosztuje cały zestaw implantów dentystycznych.

Implanty cieszą się coraz większą popularnością. Mogą w pełni zastąpić naturalne zęby. Dzięki temu osoby, które mają ubytki w uzębieniu, nie muszą decydować się na ruchome protezy. Implanty wyglądają naturalnie, są estetyczne i przede wszystkim bardzo trwałe.

Od czego zależy cena zestawu implantów dentystycznych?

Odbudowa całej szczęki jest kosztownym rozwiązaniem. Niemniej dla walorów estetycznych i komfortu życia warto się na nią zdecydować. Na cenę całego zestawu implantów dentystycznych mają wpływ dwie kwestie. Koszt zależy od liczby wstawianych implantów oraz mostu bądź protezy, na której będą umocowane.

Ile kosztuje cały zestaw implantów dentystycznych?

Cena jednego implantu zależy od wybranych materiałów. Każdy gabinet dentystyczny ma też swój cennik. Najlepiej więc umówić się na wizytę i wycenę.

By stworzyć odpowiednie mocowanie dla całego zestawu potrzeba od dwóch do ośmiu implantów. Rekonstrukcja szczęki może kosztować zatem nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. To jednak wydatek, który się opłaci. Szczery, pełen uśmiech jest tego wart.

Zachęcamy Państwa do sprawdzenia naszej oferty i wizytówki Google Moja Firma.